Candida a zajście w ciążę

 

Wielu z Was zapewne zdziwił tytuł tego rozdziału. Nic dziwnego, wszak 99% lekarzy endokrynologów i ginekologów zareagowałoby podobnie.

Jednak nasz przypadek, poparty konsultacjami z 1% lekarzy, którzy mają wiedzę ogólną o funkcjonowaniu organizmu jako całości wie o co chodzi.

Żona od kilkunastu lat była leczona przez endokrynologa. W wieku 15 lat trafiła do "specjalisty", który zdiagnozował zbyt wysoki poziom hormonu prolaktyny i zakomunikował - do końca życia powinna pani przyjmować leki hormonalne! Dzięki takiemu leczeniu nie tylko nie dostrzegł źródła problemu, ale również "fantastycznie" rozregulował gospodarkę hormonalną organizmu.  

Czym jest ta tajemnicza prolaktyna? Jest to hormon peptydowy wytwarzany w przysadce mózgowej. Odpowiada on w skrócie za prawidłową i regularną owulację. Jego zbyt wysoki poziom prowadzi do zaburzeń miesiączkowania, a nawet bezpłodności. Okazuje się, że komórki Candida Albicans swoim wyglądem oszukują przysadkę mózgową i pobudzają ją do nadmiernej produkcji prolaktyny, a co za tym idzie problemów z zajściem w ciążę.

Piszemy to ku przestrodze innych par, leczących się na "urojoną przez lekarzy bezpłodność", którzy wmawiają pacjentom liczne schorzenia (zespół policystycznych jajników, guz przysadki mózgowej), nadmierny stres itp. itd., biorąc grube pieniądze za porady, które nie dają żadnego efektu.

Tymczasem w naszym przypadku w 100% problem wynikał z przerostu drożdżaka Candida Albicans i jego negatywnego wpływy na prolaktynę. Zwróćcie na to uwagę w Waszych staraniach, zanim zaczniecie się leczyć na pozornie poważne, a być może nawet "nieuleczalne" schorzenia.

Moja żona, stosując przez 2 miesiące restrykcyjną dietę wg zaleceń dr Janusa, doprowadziła do sytuacji, że poziom hormonu prolaktyny samoczynnie się wyregulował do idealnie książkowego poziomu. O hiperprolaktynemii nie ma już najmniejszego śladu, pomimo zupełnego odstawienia leków hormonalnych. O tym, jak istotny jest prawidłowy poziom tego hormonu niech świadczy fakt, że aktualnie spodziewamy się potomka!

Jeżeli masz pytania, napisz do nas!

 

Meble bez grzyba!

Polecane suplementy!

Katalog SEO